Пејачот Cee Lo Green стана дедо на 35 години

3 декември, 20100

Познатиот Cee Lo Green стана дедо прилично рано на своите 35 години, откако неговата дваесет годишна ќерка родила машко бебе. “Станав дедо, а имам само 35 години, добив внук, семејството се прошири”, изјавил пејачот. Иако не е негова биолошка ќерка Sierrа, тој е доста близок со неа, таа е ќерка на неговата втора сопруга Christine Johnson. Познатиот пејач покрај славењето на својот внук, има уште една причина за славење, откако во средата дозна дека е номиниран за Греми наградите и тоа во пет категории.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma