Pink наскоро ќе биде мајка

10 ноември, 20100

Поп пеачката Pink е бремена. Тоа е веста која ги преплави магазините во светот. Пинк, 31, изјавува дека е бремена 12 недели. Таа и нејзиниот сопруг Carey Hart, 35, се пресреќни што ќе го добијат првото дете. Изјавува дека ова се случува во вистинскиот момент кога планирала да ја заврши турнејата и да се повлече накратко, и во момент кога после раскинувањето на врската со нејзиниот сопруг решија да да ја почнат врската одново но овој пат сериозно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksiEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı