Последното интервју на Џон Ленон

8 декември, 20100

Ролинг Стоунс магазинот ги објави послдените интервјуа, фотки и снимки со ѕвездата Џон Ленон, по повод 30 годишницата од неговата смрт. Интервјуата се достапни преку iTunes, на следниов линк тука

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi