Путин не го тргнал погледот од Шерон Стоун

12 декември, 20100
vladimir-putin-sharon-stone-gerard-depardieu

Рускиот премиер Владмир Путин во текот на посетата на Рускиот музеј во Санкт Петербург, изгледа повеќе внимание посвети на холивудската глумица Шерон Стоун него ли на експонатите. Прошетката низ музејот била организирана во петокот вечерта, во склоп со хуманитарна манифестација посветена на децата. Освен Путин и Шерон Стоун, присуствувале и Моника Белучи, Кевин Костнер и Жерар Депардје. За да ги покаже еден од многуте таленти Путин, започнал на клавир да ги свири тактовите од американската песна „Bluberi hil”, која во 1956 година била хит, а потоа застанал зад микрофонот и ја отпеал. Наводно на многуте фотографии го фатиле Путин како неможе да престане да гледа во познатата американска убавица Шерон Стоун.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi