Rihanna сакала дует со Avril Lavigne

17 ноември, 20100

Rihanna најави дека нема да прави пауза по издавањето на нејзиниот последен студиски албум, и веќе напорно работи на следниот. Таа, во својата изјава во емисијата Good Morning America, кажала дека нејзините фанови ја сакаат музиката и не гледа зошто да се прави пауза. Албумот Loud, е на второто место по продашба во овој момент. За една од песните на својот албум насловена како “‘Cheers’ , Rihanna кажала дека и една од поомилените, и искрено жали што Avril Lavigne не е дел од неа. Иако нејзиниот вокал одлично би се вклопил во целата песна. Но, кога таа тоа го посакала продуцентите и кажале дека песната веќе е спакувана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi