Ријана и Мет повеќе не се заедно

28 декември, 20100
matt-kemp-rihanna-in-cabo

Пејачката Риајна, 22, повеќе не е во врска со Мет Кемп. Тие беа заедно речиси една година. Како причина за прекин на нивната врска се наведува темпото на Ријана. Мет изјавил дека неможе да ја прати секаде по светот. Тој неможел да го издржи нејзиното темпо. Таа е премногу посветена на кариерата, изјавил тој. Ријана по издавањето на најновиот албум постојано патува по светот, а јас како кученце ја пратам. Сакам нешто понормално од сево ова, изјавил бејзбол играчот Мет Кемп.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi