Рики Мартин сака уште деца

22 декември, 20100
ricky-martin-twins-beach-04

Латино ѕвездата Рики Мартин е татко на две прекрасни момчиња, близначиња Валентино и Матео. Тој ги има нив преку сурогат мајка. Но, планира да го зголеми своето семејство, па така неговиот следен чекор е посвојувањето. Тој, и уште некои познати ѕвезди ќе бидат дел од големата организација CBS посебен дом за празници, каде ќе бидат присутни 20.000 деца без родители. Тој изјавил дека мора да биде дел од тоа пред се како татко и како човек кој им дава шанса на посвојувањето и на децата кои заслужуваат да бидат среќни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi