Russell Brand изјавува: жена ми стана шефица

11 ноември, 20100

По само неколку недели брак британецот Russell Brand почна да добива наредби од својата сопруга Katy Perry. Тој во една изјава кажува дека повеќе нема избор ни во тоа да обече што сака. Во едно излегување пред камерите тој ја раскопчал кошулата при што си ги покажал влакнестите гради, и после тоа заклучува: “Само господ знае што ќе правиме ако дознае дека јас само што го направив ова.” Неговата сопруга неодамна изјави дека понекогаш, поради тоа, таа се чувствува како номад.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi