Се снима филм за животот на Линѕи Лохан

28 декември, 20100
Lindsay-Lohan

Се снима филм за животот на Линѕи Лохан, актерката која поради проблеми со дрога и алкохол неможе да ја има во филмот за неа. Таа е или во затвор или во некои од болниците на рехабилитација. Филмот ќе зборува за нејзините проблеми со полицијата, затворот и рехабилитација, открива Чарлс Кастиљо кој воедно го пишува сценариото. Актерката која ќе ја глуми Лохан во филмот е британскиот супермодел Лидија Херст Шо, а во филмот најверојатно ќе се појави и Џоан Колинс која ќе ја има улогата на агентот на Лохан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma