Скарлет и Рајан се разделија

14 декември, 20100
scarlett-johansson-ryan-reynolds-gym-09282009-11-430x646

“По долго и внимателно разгледување на нашите дела, ние одлучивме да се стави крај нашиот брак”, велат тие во заедничката изјава. “Ние влеговме во нашите односи со љубов и со љубов и добрина сакаме да го завршиме тоа. Иако не се очекува да остане нашата приватност недопрена, тоа е секако ќе биде добредојдено.”Изјавил парот.
Според еден извор, Јохансон го иницирала разводот. Актерката се преселила во нов стан во Њу Јорк, а во моментов е во Јамајка со нејзините пријателки, додава изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi