Том Круз и Бекам отворија мото клуб

13 декември, 20100
tom_cruise_motorcycle_and_flames_background_wallpaper_-_1280x800

Том Круз и Дејвид Бекам се страствени љубители на моторите, тоа е веќе општо познато. Но, нај ново е што тие двајцата формираа свој мото клуб во Лос Анџелес. Како членови на клубот се очекува да бидат и Бред Бит и Орландо Блум. Тие веќе ја имаа првата заедничка ноќ, лудувајќи со своите мотори заедно, по улиците на Лос Анџелес и поигрувајќи се со папараците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma