Тори Спелинг објаснува за своето слабеење

25 септември, 20100

Актерката конечно проговори за проблемите со килажата и нејзиното прекумерно слабеење во својата книга. Триесет и седум годишната актерка најпозната по серијалот Беверли Хилс, налутено ги отфрлаше обвинувањата дека е анорексична и дека има проблеми во исхраната, а за тоа ги обвини свинскиот грип, болките во стомакот, мигрената и нервните проблеми. Таа кажала дека пиела три видови антибиотици во текот на денот од кои и се создавале големи болки во стомакот. Едноставно се работело на реконструкција на нејзниот имунолошки систем. Истакнала дека таа е пример за многу жени и дека небило вкусно да се упатуваат навреди за анорексичност без никакви истражувања и факти. Проговорила грижите за тоа како овие гласини ќе влијаат врз нејзината две годишна ќерка и дека е пресреќна што таа сеуште незнае да чита.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma