“Топлес ангели” нова епизода на Викторија Сикрет

13 јуни, 20110
candiceswapoel_adrianalima_erinheatherton_brosome_625

Адриана Лима, Кендис Свинпул и Ерин Хитертон снимаа реклама за новата линија на долна облека на брендот Викторија Сикрет.

Sвездата во оваа реклама е Адриана Лима.

Таа и нејзините колешки се сликани топлес, со секси гаќички, кои од она што може да се види некако не доаѓаат до израз. Целото внимание го привлекуваат разголените убавици.

Во продолжение може да ја погледнете и најновата  рекламата во која учествуваат најубавите жени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma