10 Најекстремни трансформации на славните за филмски улоги II дел

15 јули, 20110
transformaciinaslovna

Многу од актерите пристапуваат доста сериозно на работата и се екстремно професионални, само да го доловат потребниот карактер, што некогаш бара од нив големи транформации на телата,

Екстремно додавање или губење на тежина, оформување на мускули со напорно вежбање, добро е жто некои од нив и те како се наградени за тој труд, некои и со Оскар.

Еве ги истрајните и одлучни филмските ѕвезди кои ќе направат се за да бидат бараната улога, овој пат првите 10:

10. Renee Zellweger додава доста кг и тоа двапати за Bridget Jones  

9. Demi Moore билда мускули за G.I.Jane, доволни за да може да изведува лесно склекови на една рака.

8. Jessica Biel го менува изгледот за Blade Trinity

7. Matt Damon губи цели 40кг за  Courage Under Fire

6. Ако некој некогаш набилдал и дефинирал мусклуна маса за филм тоа е Gerard Butler за 300, баш спартански

5. Ed Norton се трансформира за America History X


4. Да ја претвориш убавицата во чудовиште, па успеа со Charlize Theron за Monster

3. Eric Bana навистина се претворил како моторџија за Chopper

2. Ryan Renolds со сериозни мускули, ама сериозни за Blade

1. Christian Bale е шампионот, губење на 30 кг за 3 месеци за Machinist

Не прашуваме како.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit