И ставил нож под грло, а сега се повторно заедно

15 јули, 20110
109615_brooke-mueller-and-charlie-sheen-make-a-night-of-it-at-the-61st-primetime-emmy-awards-at-the-nokia-t

Иако Чарли Шин пред две години , на Божиќ, на поранешната сопруга Брук Милер и ставил нож под грло и ипретел со смрт, Брук сето тоа му го простила и го пуштила во својот нивниот, некогаш заеднички дом.

Брук Милер, поранешната сопруга на Чарли Шин , признала дека повторно се гледа со актерот и додава дека има големи шанси да се смират.

Според нејзините пријатели, тиа двајца повторно почнале да зборуваат, а само неколку дена откако мразот бил скршен, Чарли речиси не излегува од нивниот некогаш заеднички дом.

Иако се разведоа поради семејно насилство, Брук и Чарли се на чекор да се вратат во брачните води.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit