10 Откачени костими на Lady Gaga

11 јули, 20110
lady_gaga3

Таа е најексцентричниот изведувач на сите времиња, за едни таа е најуникатната пејачка, за дури е тотален фрик. Без разлика што и да мислите за неа неможте да го тргнете погледот од нејзините откачени костими и фустани кои ги носи.

Еве ги десете најоткачени нешта кои Лејди Гага ги има облечено.

10. Фустанот гром

9. Градникот кој исфрла искри

8. Кермит жабата костимот

7. Орбита костимот

6. Фустанот кој симболизира светлина

5. Јастог костимот

4. Скелет костимот

3. Влакнестиот фустан

2. Капата направена од коса во вид на копче

1. Фустанот од меури

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit