Колку Натали вистински играше во “Црниот лебед”?

28 март, 20110
black-swan-1

Сара Лејн, балерина од американскиот театар за балет излезе во јавноста со признание дека Натали Портман, главната актерка во “Црниот лебед” всушност во филмот се појавува само 5%. Остатокот од улогата во која се покажуваат балетските движења се појавувала Лејн. Таа изјави дека имала улога во филмот многу поголема од Портман. Иако за сето ова таа имала забрана да зборува сепак не издржала да ја сочува тајната.

Продуцентите на “Црниот лебед”, го демантираат она што го кажала Лејн. Тие велат дека Портман е 85% присутна во филмот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi