Келвин Клаин – геј без потреба!

8 јули, 20110
calvin-klein-and-boyfriend-nick-gruber-break-up__oPt

Келвин Клаин и неговиот 21 годишен дечко раскинаа. Познатиот моден креатор Келвин Клаин го прослави Денот на независноста како сингл човек, бидејќи тој и неговото доста помладо момче Ник Грубер раскинаа, јавуваат медиумите.

21 годишниот дечко на креаторот, кој инаку е поранешен актер во порно индустријата, разделбата  ја  сподели со цел свет на социјалната мрежа Facebook, со статусот : “Ck и јас раскинавме. Здраво самоубиство!“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit