Маријана бара прошка

8 јули, 20110
marijana

Победничката на Големиот брат Маријана , изјавила дека мора да побара прошка за гревовите.

Како голем верник, Маријана изјавила дека има потреба да се исповеда и да побара прошка од Бога, бидејќи ги прекршила заветите за бракот.

“Измамата во брак е грев, а јас многу погрешив. Тука немам дилеми. Верувам во Бога. Секој ден се молам и имам потреба да се исповедам”, изјавува Маријана.

Маријана во интервјуто додала дека мана и е недостатокот на самодоверба и луѓето постојано и велат дека треба да има повеќе доверба во себе.

Маријана која во куќата имаше романса и интимни односи со Немеш, кој брутално ја остави пред камерите, сега очигледно се кае поради некои работи кои ги направи во куќата, но и понатаму стои до тоа дека ќе ги врати сите пари од наградата само да го врати Немеш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/