50 Cent со нова улога во “Fire with fire”

6 мај, 20110
50 Cent and Bruce Willis

Познатиот рапер 50 Cent, има нова улога во трилерот “Fire with Fire”. Во овој филм улога имаат и Bruce Willis и Josh Duhamel.

Во филмот ќе се раскажува приказната за пожарникарот кој е вклучен во програмата за заштита на сведокот, кој сведочел против криминалци кој потоа успешно ќе побегне.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma