Абе да умреш:))). И овој некого пoддржува…Зар знае?:)

7 август, 20110
dcbf

Аца Лукас го поддржал Жељко Митрович во одлуката да забрани хрватски пејачи и глумци да гостуваат во неговата телевизија Пинк.

Ова требаше да се направи порано. Камо среќа ние во хрватска да го имавме истиот третман како они тука кај нас. Но ние сме гостопримливи, и добро е што сме такви, не би требало да се менуваме никогаш. Се случува кога тие организираат концерти во Србија да имаат повеќе спонзори одошто ние, изјавил за С-медиа, Аца Ликас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit