Ријанче ги полуде луѓето:) Еден 60 годишен старец ќе приумреше на сцена

7 август, 20110
naslovna

Ријана полека, полека ги поместува границите на своите настапи. Како малку да беа критиките до сега, па таа остава простор за нови.

Овој пат на концертот во Барбадос, кој е во склоп со нејзината турнеја Loud, таа на сцената повика еден 60 годишен господин од публиката, буквално легна на него и започна со валканиот танц. Се чинело дека мажот ќе доживее срцев удар од преголема возбуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit