Абе Сречко се остава ли ваква жена сама на плажа? Адријана Лима со ќерка и … ееех

26 јули, 20110
naslovna adriana

Адриана Лима заедно со нејзината ќеркичка двегодишната преслатка Валентина Лима поминаа совршен одмор на плажите на Мајами. Валентина е ќерката на Лима со познатиот српски кошаркар Марко Јариќ. Погледнете ги убавите фотографии со Лима, која беше прогласена за една од шесте најубави жени на светот и најсекси модели, и нејзината наследничка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit