Адел мрази теретана, а сака вкусна храна

14 април, 20110
adele naslovna

Адел позираше за насловната на новиот број на магазинот Ролинг Стоун, и во своето интервју призна дека мрази да оди во теретана, а обожува да јаде вкусна храна и да пие убави вина.

Јас не сакам да се опседнувам со мојот изглед, сметам дека е тоа сосем неважно. Ми се допаѓаат градите и задникот на Лејди Гага и Кети Пери, но јас имам поинаква музика. Сметам дека треба да ја дадам музиката да ја слушнат, а не да ја видат, вели Адел во својата изјава.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi