Aдел преминува во вегетаријанци

7 јули, 20110
adele455

Популарната британска пејачка Адел решила засекогаш да каже збогум на месото и преминува во вегетаријанци.

Адел изјавила дека секој пат кога јаде месо се чувствува многу лошо, бидејќи помислува на своето куче, па затоа решила да премине на друг начин на исхрана.

“Преминувам во вегетаријанци, бидејќи сакам да бидам здрава, а за наредната година спремам многу работи кои ќе бараат да бидам во добра форма“, изјавила буцкастата Адел, на која ова може да и послужи како диета.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit