Шерон Стоун во улога на Божица

7 јули, 20110
Sharon Stone4

Холивудската актерка ќе ја игра улогата на Афродита во филмот “Gods behaving badly”.

Зевс ќе го глуми актерот Вокен, а ѕвездата од “Ниски страсти”, божицата на љубовта.

Филмот “Gods behaving badly” ќе биде снимен по истоимениот роман на Мери Филипс и зборува за заљубениот пар во современиот Њујорк кој се соочува со античките боженства.

Во филмот, покрај Вокен и Шерон Стоун, ќе играат и Алиша Силверстоун и Еди Фалко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/