Пипа во поза која долго ја чекавме

7 јули, 20110
0

Откако ја видовме на кралската свадба како елегантно го претстави својот задник, долго време чекавме да се повтори тој момент и конечно дочекавме.

Пипа Мидлтон била фатена како си шетка низ улиците во Лондон. Таа во еден момент се наведнала да земе нешто во една продавница, и во тој момент спретниот папарацо успеал да ја слика Пипа во нејзината задница и повторно да ги возбуди нејзините обожаватели ширум Светот.

Овој пат мораме да го пофалиме нејзиниот outfit, како да ја облекувале најдобрите модни експерти. Пипа е позната по нејзиниот едноставен и женствен стил, сепак за оваа прилика Пипа заслужува позитивни коментари.


 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit