Adele: Ако ослабам ќе ми се спуштат градите

18 мај, 20110
adele_5

Младата соул пејачка Адел, изјавила дека не чуствува потреба да ја намали килажата, додавајќи дека ако тоа се случи, тогаш главна вест ќе бидат нејзините млитави гради, пренеле британските медиуми.

Пејачката Адел изјавила дека може лесно да ја намали тежината, но дека ја мрзи.

“Ако тежината ми е проблем, лесно би ослабела“, рекла таа. “Имам доволно пари за личен тренер, нутриционист, но едноставно ме мрзи“, објаснила 23 годишната Адел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma