Адријана Лима родила феномен! Нејзината 21 месечна ќерка зборува на три јазици?!?

12 август, 20110
adriana-lima-500

Просто неверојатно, но ете 21 месечната ќерка на заносната Адријана Лима зборувала на три јазици. Со нејзиниот татко, кошаркарот Марко Јариќ зборува на српски, со мајка и на португалски, а кога треба да му се обрати на кучето таа му зборувала на англиски.

Ова го изјавила гордата мајка, која блеснува секогаш кога новинарите ќе и постават некое прашање за нејзината ќерка Валентина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit