Агилера пак се посрамоти, овој пат на Греми

14 февруари, 20110
Christina+Aguilera+Nails+Red+Nail+Polish+hIRV7v5J7Vml

Кристина Агилера во рок од десет дена по втор пат се посрамоти пред многубројната публика. Пред само неколку дена таа се посрамоти, кога ја пееше американската химна и ги измеша зборовите, и сега повторно остави простор во јавноста да се зборува лошо за неа. На синоќешното доделување на Греми, таа ја загуби рамнотежата и за малку не падна на сцената. При крајот на својата изведба таа едвај се задржа за сталакот на микрофонот, и успеа да се задржи и да не падне.

http://www.youtube.com/watch?v=C9KPjTM7t_4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi