Памела Андерсон го тужи поранешното момче

14 февруари, 20110
pamela-anderson

Плејбој зајчицата Памела Андерсон го тужи своето поранешно момче, од кое бара оштета од еден милион долари. Тие беа во врска се до минатата година. Таа прифатила да се појави во една од рекламите за неговата градежна компанија, а за возврат да добие еден стан или пак милион долари доколку станот не и биде даден во дадениот рок.

Таа чекаше на станот се до сега, но сепак се реши судот да и помогне. Првото рочиште е закажано кон крајот на месецов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi