Агорафобичната Аврил

4 април, 20110
Avril_Lavigne

Пејачката Аврил Лавињ неодамна во своето интервју потврди дека е агорафобична. Таа минатата година ја купи вилата, за која тогаш даваше изјави дека е воодушевена од простарноста. Сега таа призна дека целата таа убавина паѓа во вода кога ќе зајде сонцето.

Се плашам да бидам во голем простор, а особено кога ќе се стемни, тогаш се плашам да одам од една во друга соба, изјави Аврил.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma