Ајдеее се појавија нови Баба Мразици, згодни скроз!!! Ах се би дал, една ваква дома да ми шета :)))

22 декември, 20110
1

Хајди Клум и Имоген Томасги почестија своите обожаватели со секси фотографии. Манакенката Хајди Кум се облекла како сопуга на Дедо Мраз, а Имоген се соблекла во духот на божиќните празници ги обавувала домакинските работи, подготвувала колачи и подароци. Двете дами своите секси изданија ги постираа на  Twitter. Хајди се фотографирала во лифт, а одоздола напишала дека “Г-ѓа Мраз” оди на работа.

29- годишната старлета Имоген ги информирала фановите дека е многу посветена на домашните обврски. Г-ѓа Томас минатиот месец веќе се впуштила  во разнично расположение и поставила свои фотографии со трегери и црвени шорцеви покрај подароците. Сигурни сме дека празниците ви се послатки кога знаете дека во светот постојат вакви убавици, кои ви го разубавуваат денот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber