Ако на сексот се направи пародија, ќе добиете…?!:))) Смешни реклами што продаваат СЕ :)))

23 октомври, 20110
seks reklama

Кога се во прашање рекламите, ништо подобро не ги продава производите од реклами кои алудираат на секс. Понекогаш овие реклами знаат да забегаат, но нас ништо веќе неможе да не шокира!:)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş