Актерката Сара Рамирез се подготвува за свадба

24 јуни, 20110
sara_ramirez

Актерката Сара Рамирез, која е позната по серијата “Вовед во анатомија“, се верила со своето долгогодично момче Рајан Деболта. Американските медиуми објавија дека Рајан ја запросил 35 годишната Сара во “градот на љубовта” Париз. Покрај семејството и многубројните пријатели, на Сара и честитале и нејзините колеги од серијата “Вовед во анатомија”, кои биле воодушевени од убавата вест.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi