Алесандра Амбросио и Ештон Качер заедно на сцена

17 јуни, 20110
Alessandra-Ambrosio-47

Пред неколку години Качер заработуваше за живот од манекенството, а потоа се сврте кон глумата. Сепак има денови кога тој се враќа на модните писти и одлично се снаоѓа во тоа.

Овој пат тој се појавил на модната писта во Бразил, заедно со својата колешка Алесандра Амбросио. Тие заедно дошле до крајот на пистата, а потоа Качер исчезнал, а Алесандра си ја завршила својата работа до крај.

http://www.youtube.com/watch?v=n_pqVm0LHDU&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma