Видео: Неверојатно, Лејди Гага без експлицитни и провокативни сцени

17 јуни, 20110
lady gaga edge of glory

Во четвртокот вечерта, Лејди Гага премиерно го покажала спотот за песната “Edge of Glory”. Таа спотот премиерно го покажала на facebook. Ги поканила своите мали чудовишта да уживаат во нејзиниот нов видео запис. Но, шокантно е тоа што овој пат таа се појавува, а во спотот нема експлицитни и контроверзни сцени.

Овие денови, освен со промоција на новиот видео запис таа е вклучена и во кампањата за легализација на геј браковите. Тоа го пропагира во секое нејзино гостување, за промоција на спотот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi