Ама брзо падна во тавче !

16 август, 20111
108985137DL056_EMI_GRAMMY_A

Актерката од комедијата „Американска пита“, Тара Реид, во текот на викендот ем се вери, ем се омажи.

Само неколку часа откако на Твитер објавила дека се верила, младата актерка објавила дека се омажила.

Својот избраник, Мајкл Лилеунд, дански бизнисмен, Тара го запознала во ноември, минатата година во Сен Тропе.

Инаку, таа претходно беше верена со бизнисменот Мајкл Ахтман, но парот се раздели во април 2010.

One comment

  • Makedonka

    16 август, 2011 at 12:51

    А што и е тоа на носот???

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit