Аман! Зар и ти сине бруте? Гвинет Палтроу ќе се клецка за едно ЦД?

31 јули, 20110
gvinetpaltrou

„Со кого треба да имам секс?“, напишала актерката на својот твитер профил, каде наводно се пошегувала дека го нуди своето тело, во замена за примерок од новиот албум на бендот на нејзиниот сопруг Coldplay .

Се чини дека актерката Гвинет Палтроу ќе направи се за бендот на нејзиниот сопруг да го распродаде новиот албум.

Па така нa својот твитер профил напишала : “Со кого треба да имам секс за да го добијам новиот албум на Coldplay ? Навистина го мислам ова“, напишала актерката.

Инаку, петтиот по ред албум на Coldplay  излегува на 24 октомври, а Гвинет е голем обожавател н а музиката на својот сопруг. Парот има две деца, ќерката Apple и синот Moses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit