Американка снимила секс на духови во дневна соба?! :)

3 ноември, 20110
nd

Дејтон – Дајен Карисл од Охајо снимила необична паранормална сексуална активност во дневната соба.

Поточно, американката снимила како духови имаат секс во дневната соба.

„Се изгледаше како да водат љубов“, изјавила таа.

„Ако ова е вистина тогаш овој настан преставува необичен развој на паранормалните истражувања“, изјавил истражувачот на паранормални појави Дејвид Џонс. Тој додал дека духовите се всушност стари примери на остатокот на енергијата на луѓето, која е вградена во одредена локација и дека немора да значи дека се работи за мртви луѓе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş