Ви се допаѓаат ли чевлите на Бијонсе?

3 ноември, 20110
1

Раскошната Бионсе категорично не дозволува бременоста да ја ограничува во однос на високите подпетици, што сака да ги носи.

Пејачката беше видена пред зградата на нејзините канцеларии во Менхетен. Таа беше облечена во црвена кратка јакничка, леопардов шал на Alexander McQueen, фармерки  и мошне впечатливи чевлина Alain Quilici.

Моделот “Payson” што таа го носи е комбинација на чевли со подпетица и платформа и изгледаат навистина прекрасно.

Уникатниот дизајн е типичен за креациите на дизајнерот Alain Quilici. Во продолжение погледнете ги и останатите модели од неговата најнова колекција за зимата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma