Аналниот секс и жените

15 ноември, 20110
1

Жените сакаат да го контолираат сексот. При аналниот секс мажот го контролира нејзиното сексуално задоволство, кое воопшто не им се допаѓа на жените. Можат да бидат и физички повредени. Овој вид на секс може да ја повреди сериозно жената, ако не се прави внимателно. Повеќето жени се плашат и го избегнуваат овој вид секс, најмногу поради болката, бидејќи по време на аналниот секс нема влажнење и ако не се користат лубриканти е доста болно за жените.  Но некои сепак се решаваат да почнат со ваков секс, со цел да задоволат нечие љубопитство или себичните очекувања на партнерот. Но верувале или не, жените се возбудуваат исто толку како и мажите од помислата како е да правиш анален секс. Но пред да почнете, треба да знаете дека мора да бидете психички и физички спремни за ова. Болката понекогаш носи и задоволство. Жените се пак сакаат да откријат за што станува збор. Знаат дека ќе има болка, но ќе има и задоволство…е тоа малку покасно. J

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş