Anastasia Bice обувки

29 август, 20110
Zebra-heels- naslovna

Дали сте приметиле дека секоја година е се помодерен современиот модел од други животни ? Минатата година дефинитивно беше леопардовиот дизајн, а оваа година како што можете да приметите од модните писти се истакна зебрестиот дизајн.

Anastasia Bice била инспирирана од овој модел, па дизајнирала штикли со зебрести дизајн. Овие штикли секого ќе го остават без воздух, тие се украсени со машничка која го краси врвот на чевлите.

Минатата година, освен што Anastasia Bice дизајнирала обувки со леопардов дизајн, таа и ги украсила со плава машна.

Доколку се одлучите за овие обувки нема да зажалите, бидејќи се женствени и вреди да се оди на високи потпетици со цел да бидете забележани.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma