Адријана Лима ги покажа своите гради

25 јуни, 20111
v210040p0

Бразилскиот модел Адријана Лима повторно го покажа своето совршено тело. Таа се сликала топлес за германскиот магазин “GQ”.

Моделот, кој важи за секс симбол, со останатите ‘ангели’, ангажирана е за промоција на новата колекција костими за капење на  “Victoria’s Secret”.

Адријана неодамна изјави дека статусот секс симбол и носи голема самодоверба, но не планира да се соблече пред таблоидите. Последните фотографии покажаа дека таа сепак се ослободила од “вишокот” гардероба.

One comment

  • petko

    25 јуни, 2011 at 19:27

    А сликите кај се?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/