Андријана Лима им одржа лекција на моделите

8 јули, 20110
андриана 3

Бразилската убавица и “Ангелот” на  “Victoria’s secret”, стана заштитно лице на италијанската марка “Blumarine”.

Андријана има направено серија фотографии за колекцијата есен/зима на овој бренд, а фотографиите може да се опишат со три зборови – секси, заводлива, женствена.

Бразилскиот модел овој пат ги прикрила своите “адути” на кои сме навикнати во едиторијалите за “Victoria’s secret” со елеганти фустани, но напротив, тоа не ја направи помалку секси.

Андријана со новите фотографии уште еднаш им “одржа лекција” на своите колешки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi