Анџелина Џоли потпиша договор со “Louis Vuitton”

13 јуни, 20110
angelinajolie62513062011louisvuitton

Анџелина Џоли потпишала договор со “Louis Vuitton” да ги рекламира нивните чанти. Сега почна да работи на кампањата, па позирала пред објективот на познатата Ани Лиебовитс. На фотографиите Анџелина не е во гламурозно издание ,напротив седната боса, без шминка на дрвен чамец. А чантата која ја рекламира е закачена на рамо.

На симањето на овие фотографии таа се појавила со четирите нејзини деца, кои им попречувале во работата, но сепак крајниот резултат е одличен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/