Анџелина Џоли се смирила со свекрвата!? Јака работа направила:)))

12 ноември, 20110
114126

Холивудската актерка Анџелина Џоли наводно по шест години се смирила со нејзината свекрва Џејн Пит!
Мајката на Бред и Џоли постојано имале несогласувања, главна причина за расправиите меѓу двете бил односот на Џоли кон децата за што нејзината свекрва сметала дека е попустлив.
Нивната последна кавга била ова лето на  прославата на  третиот роденден на близнаците Нокс и Вивиен кога мајката на Бред ја критикувала Џоли како ги размазила децата.
Неодамна Џоли и нејзината свекрва се сретнале во Будимпешта и после долги разговори, наводно, ги решиле сите спорови.
Познато е во јавноста дека Џејн Пит се уште пати за Џенифер Анистон, поранешна сопруга на Бред, која според неа била совршена снаа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş