Анџелина гледа цртани филмови!

16 август, 20110
naslovna

Папараците ја уловија Анџелина како излегува од кино по завршување на премиерата на мјузиклот Шрек.

Очигледно момчињата  се премногу зафатени  со играње индијанци и каубојци и изгледа не го сакаа овој дел од приказната на Шрек или пак им е доста да бидат под лупата на јавноста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit