Кој би рекол дека Хали Бери има 45 години?! Никој :)

16 август, 20110
naslovnahaliberi

На плажата во Малибу актерката не ги игнорираше фотографите и покажа дека е во завидна форма и има тело на кои завидуваат и 20 годишни.

Актерката во друштво на блиски пријатели и членови на нејзиното семејство во неделата го прослави 45-тиот роденден. Во розови бикини Хали Бери покажа дека има тело на кои слободно можат да завидуваат и 20 годишни. Актерката е во завидна форма.

Во весело друштво актерката се забавувала на плажа и море каде што на шега се бореше со нејзината пријателка. На одлично расположената актерка на забавата и се придружи и нејзината ќерка Нахла ( 3 ). На плажата не беше виден нејзиниот дечко Оливиер Мартинез (45).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi