Ангел или ѓавол, секако е секси

1 август, 20110
kendisnaslovna

Сексипилната 22 годишна Кендис Свенепол, изгледа фантастично во секој костим, како ангел, но и како ѓаволица.

Кендис неодамна е под критики на јавноста дека изгубила многу килограми и дека поради недостаток на телесната тежина може да се разболи. Но, убавицата од Јужна Африка изјавила дека нема потреба за грижи, бидејќи таа е совршено здрава и среќна.

Тоа го докажа и со најновата фотосесија, задолжително погледнете ја галеријата подолу, па сами ќе се уверите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit